MINI-141K-26 Huber + Suhner AG
h2bsmini141k26en.pdf
Виробник: Huber + Suhner AG
Cable Assembly Type Mini141
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Cable Assemblies MINI141 K-26, 2.9mm (male), 2.9mm (male), 50 Ohm, 40 GHz, 26 in, 660.4 mm.
Інші пропозиції MINI-141K-26
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MINI141 K-26 MINI141 K-26 Виробник : HUBER+SUHNER RF Cable Assemblies MINI141 K-26, 2.9mm (male), 2.9mm (male), 50 Ohm, 40 GHz, 26 in, 660.4 mm