MISM-7B5-6-10 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: SWITCH REED SPST-NO 180MA 120V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Type: Glass Body Reed
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Length - Overall: 0.540" (13.72mm)
Power - Rated: 10W
Height Above Board: 0.090" (2.28mm)
Current - Switching: 180mA (AC), 250mA (DC)
Voltage - Switching DC: 170 V
Operate Time: 0.45 ms
Release Time: 0.2 ms
Size - Body: 0.071" Dia x 0.276" L (1.80mm x 7.00mm)
Operate Range: 6 ~ 10AT
Current - Carry: 500mA (DC)
Voltage - Switching AC: 120 V
Capacitance: 0.3 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH REED SPST-NO 180MA 120V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Type: Glass Body Reed, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Length - Overall: 0.540" (13.72mm), Power - Rated: 10W, Height Above Board: 0.090" (2.28mm), Current - Switching: 180mA (AC), 250mA (DC), Voltage - Switching DC: 170 V, Operate Time: 0.45 ms, Release Time: 0.2 ms, Size - Body: 0.071" Dia x 0.276" L (1.80mm x 7.00mm), Operate Range: 6 ~ 10AT, Current - Carry: 500mA (DC), Voltage - Switching AC: 120 V, Capacitance: 0.3 pF.