MJN1C-DC12
MJN1C-DC12 Omron Automation and Safety
MJN_0911.pdf
Виробник: Omron Automation and Safety
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays STANDARD 10A RELAY 12 VDC.
Інші пропозиції MJN1C-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MJN1C-DC12 MJN1C-DC12 Виробник : Omron Automation and Safety 090600_OMRON_MJNdatasheet_J34I-E-01[1]-1189366.pdf General Purpose Relays STANDARD 10A RELAY 12 VDC