MJN3C-DC110
MJN3C-DC110 Omron Automation and Safety
090600_OMRON_MJNdatasheet_J34I-E-01[1].pdf
Виробник: Omron Automation and Safety
General Purpose Relays STANDARD 10A RELAY 110 VDC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MJN3C-DC110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MJN3C-DC110 MJN3C-DC110 Виробник : Omron Automation and Safety MJN_0911.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V