MJN3C-N-AC24
MJN3C-N-AC24 Omron Automation and Safety
090600_OMRON_MJNdatasheet_J34I-E-01[1]-1189366.pdf
Виробник: Omron Automation and Safety
General Purpose Relays G.P. RELAY
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Features: Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 45°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 83.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 600VAC, 28VDC - Max, Must Operate Voltage: 20.4 VAC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MJN3C-N-AC24 MJN3C-N-AC24 Виробник : Omron Automation and Safety MJN-Datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Features: Lighted Indicator
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 45°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 83.3 mA
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 600VAC, 28VDC - Max
Must Operate Voltage: 20.4 VAC