Продукція > KYOCERA AVX > MK02272R2BAT2A
MK02272R2BAT2A
MK02272R2BAT2A KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 2.2 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 2.2 pF.
Інші пропозиції MK02272R2BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MK02272R2BAT2A MK02272R2BAT2A Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 pF
товару немає в наявності
MK02272R2BAT2A MK02272R2BAT2A Виробник : AVX MK%20Series-515039.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 200v 2.2 pF