Продукція > KYOCERA AVX > MK03V71R3BAT2A
MK03V71R3BAT2A
MK03V71R3BAT2A KYOCERA AVX
MK_Series_C0G_NP0.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.3PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.036" (0.91mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.3 pF
на замовлення 1599 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.3PF 250V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.036" (0.91mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.3 pF.
Інші пропозиції MK03V71R3BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MK03V71R3BAT2A MK03V71R3BAT2A Виробник : AVX MK%20Series-515039.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 250v 1.3 pF
MK03V71R3BAT2A MK03V71R3BAT2A Виробник : KYOCERA AVX MK_Series_C0G_NP0.pdf Description: CAP CER 1.3PF 250V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1.3 pF
товару немає в наявності
MK03V71R3BAT2A MK03V71R3BAT2A Виробник : KYOCERA AVX MK%20Series-515039.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 250v 1.3 pF