Продукція > KYOCERA AVX > MK05V7270JAT2A
MK05V7270JAT2A
MK05V7270JAT2A KYOCERA AVX
MK_Series_C0G_NP0.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Part Status: Active
Capacitance: 27 pF
на замовлення 484 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - MK05V7270JAT2A - CAPACITOR RF, 27PF, 250V, 0805 5%, tariffCode: 85322900, Kapazität: 27pF, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennspannung: 250V, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, hazardous: false, Bauform - Kondensator: 0805 [2012 Metric], rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Kapazitätstoleranz: 5%, Betriebstemperatur, max.: 125°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: 0, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції MK05V7270JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MK05V7270JAT2A MK05V7270JAT2A Виробник : AVX MK_Series-515039-1633285.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 27pF C0G 0805 5%
на замовлення 3485 шт:
MK05V7270JAT2A MK05V7270JAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0001241490-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - MK05V7270JAT2A - CAPACITOR RF, 27PF, 250V, 0805 5%
tariffCode: 85322900
Kapazität: 27pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennspannung: 250V
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
hazardous: false
Bauform - Kondensator: 0805 [2012 Metric]
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Kapazitätstoleranz: 5%
Betriebstemperatur, max.: 125°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: 0
SVHC: To Be Advised
на замовлення 690 шт:
MK05V7270JAT2A MK05V7270JAT2A Виробник : KYOCERA AVX MK_Series_C0G_NP0.pdf Description: CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 27 pF