Продукція > KYOCERA AVX > MK05V72R7CAT2A
MK05V72R7CAT2A
MK05V72R7CAT2A KYOCERA AVX
MK_Series_C0G_NP0.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±0.25pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.7 pF
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.7 pF.
Інші пропозиції MK05V72R7CAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MK05V72R7CAT2A MK05V72R7CAT2A Виробник : AVX MK_Series-515039-1633285.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 250v 2.7 pF
на замовлення 3850 шт:
MK05V72R7CAT2A MK05V72R7CAT2A Виробник : KYOCERA AVX MK_Series_C0G_NP0.pdf Description: CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 250V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.7 pF