MKP-104K0305AB1101
MKP-104K0305AB1101 Hua Jung Components
mkpsmall20size-20230313.pdf
Виробник: Hua Jung Components
Cap Film Suppression X2 0.1uF 305VAC PP 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKP-104K0305AB1101 MKP-104K0305AB1101 Виробник : Hua Jung Components mkpsmall20size-20230313.pdf Cap Film Suppression X2 0.1uF 305VAC PP 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C