Продукція > TDK > B32922C3474M
B32922C3474M
B32922C3474M TDK
EPCOS-B3292_series.pdf
Виробник: TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 470nF; 630VDC; 305VAC; 9x17.5x18mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.47µF
Operating voltage: 630V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 9x17.5x18mm
Kind of capacitor: X2
Lead length: 6mm
Max. operating voltage: 305V AC
Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1
на замовлення 1243 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 470nF; 630VDC; 305VAC; 9x17.5x18mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.47µF, Operating voltage: 630V DC, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 15mm, Body dimensions: 9x17.5x18mm, Kind of capacitor: X2, Lead length: 6mm, Max. operating voltage: 305V AC, Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B32922C3474M B32922C3474M Виробник : TDK Safety Capacitors 0.47uF 305V 20% 15mm L/S Class X2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
B32922C3474M B32922C3474M Виробник : EPCOS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/305VAC PP 20% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
на замовлення 6 шт:
B32922C3474M Виробник : TDK Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/305VAC PP 20% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Bulk
Мінімальне замовлення: 387
MKP 470 nF, 630V, ±20%, X2, (B32922C3474M)
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Epcos Конденсатори > Плівкові конденсатори
Ємність: 470 nF
Ном.напруга: 630 VAC
Точність: ±20% M