Продукція > VISHAY > MKP1837310011W
MKP1837310011W
MKP1837310011W Vishay
mkp1837.pdf
Виробник: Vishay
10000pF Film Capacitor 100V 160V Polypropylene, Metallized Radial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MKP1837310011W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKP1837310011W Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mkp1837.pdf Description: CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD