MKP1837310161
mkp1837.pdf
Код товару: 178749
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Part Number: MKP1837310161
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKP1837310161 MKP1837310161 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mkp1837.pdf Description: CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD
Tolerance: ±1%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 100V
Voltage Rating - DC: 160V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.217" W (7.50mm x 5.50mm)
на замовлення 1285 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MKP1837310161 MKP1837310161 Виробник : VISHAY VISHS75090-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - MKP1837310161 - Universeller Folienkondensator, Metallisiertes PP, Radiales Gehäuse, 2 Pins, 0.01 µF, ± 1%, 100 V
tariffCode: 85322500
Produkthöhe: 7mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radiales Gehäuse, 2 Pins
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 1%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 7.5mm
euEccn: NLR
Dielektrikum: Metallisiertes PP
Spannung (AC): 100V
Kapazität: 0.01µF
Spannung (DC): 160V
Produktpalette: MKP1837 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 100°C
Feuchtigkeitsklasse: -
Produktbreite: 5.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 848 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Мінімальне замовлення: 3
MKP1837310161 MKP1837310161 Виробник : Vishay mkp1837.pdf Cap Film 0.01uF 160V PP 1%( 7.5 X 5.5 X 7mm) Radial 5mm 100°C Bulk