Продукція > VISHAY > MKP1837310161W
MKP1837310161W
MKP1837310161W Vishay
doc26017.pdf
Виробник: Vishay
Cap Film 0.01uF 160V PP 1%( 7.5 X 5.5 X 7mm) Radial 5mm 100°C T/R
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD, Tolerance: ±1%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 100V, Voltage Rating - DC: 160V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.295" L x 0.217" W (7.50mm x 5.50mm).
Інші пропозиції MKP1837310161W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKP1837310161W Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mkp1837.pdf Description: CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD
Tolerance: ±1%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 100V
Voltage Rating - DC: 160V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.217" W (7.50mm x 5.50mm)
товару немає в наявності
MKP1837310161W MKP1837310161W Виробник : Vishay / Roederstein mkp1837-1761819.pdf Film Capacitors MKP 10nF +/-1% 160Vdc Pitch 5mm