Продукція > VISHAY > MKP1837347161W
MKP1837347161W
MKP1837347161W Vishay
doc26017.pdf
Виробник: Vishay
Cap Film 0.047uF 160V PP 1%( 7.5 X 7.5 X 9mm) Radial 5mm 100°C T/R
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.047UF 1% 160VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 100V, Voltage Rating - DC: 160V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm).
Інші пропозиції MKP1837347161W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKP1837347161W Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mkp1837.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 1% 160VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 100V
Voltage Rating - DC: 160V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)