Продукція > VISHAY > MKP1837368161
MKP1837368161
MKP1837368161 Vishay
doc26017.pdf
Виробник: Vishay
Cap Film 0.068uF 160V PP 1%( 7.5 X 7.5 X 9mm) Radial 5mm 100°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції MKP1837368161
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKP1837368161 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mkp1837.pdf Description: CAP FILM 0.068UF 1% 160VDC RAD
товару немає в наявності
MKP1837368161 MKP1837368161 Виробник : Vishay / Roederstein mkp1837.pdf Film Capacitors MKP 68nF 1% 160Vdc Pitch 5mm