MKP1839510161
MKP1839510161 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mkp1839.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP FILM 1UF 1% 160VDC AXIAL
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 100V
Voltage Rating - DC: 160V
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.413" Dia x 1.043" L (10.50mm x 26.50mm)
на замовлення 569 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 1% 160VDC AXIAL, Tolerance: ±1%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 100V, Voltage Rating - DC: 160V, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.413" Dia x 1.043" L (10.50mm x 26.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKP1839510161 MKP1839510161 Виробник : Vishay / Roederstein mkp1839.pdf Film Capacitors 1uF 1% 160V