MKT1813433065
MKT1813433065 Vishay / Roederstein
mkt1813.pdf
Виробник: Vishay / Roederstein
Film Capacitors MKT 330nF 10% 63Vdc AXIAL ENCASED
на замовлення 1587 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.551" L (6.00mm x 14.00mm).
Інші пропозиції MKT1813433065
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKT1813433065 MKT1813433065 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mkt1813.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.551" L (6.00mm x 14.00mm)