MKV250V-KIT-1-DE Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Capacitor Kits X/Y Coupling Caps Safety Rated
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP KIT CER 1000PF-0.056UF 160PC, Packaging: Book, Tolerance: ±0.1pF, ±10%, Features: X1Y2 Safety Rated, Voltage - Rated: 250V, Capacitance Range: 1000pF ~ 0.056µF, Mounting Type: Surface Mount, MLCC; Through Hole, Quantity: 160 Pieces (16 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Packages Included: 2220 (5750 Metric), Radial, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції MKV250V-KIT-1-DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKV250V-KIT-1-DE MKV250V-KIT-1-DE Виробник : Murata Electronics Description: CAP KIT CER 1000PF-0.056UF 160PC
Packaging: Book
Tolerance: ±0.1pF, ±10%
Features: X1Y2 Safety Rated
Voltage - Rated: 250V
Capacitance Range: 1000pF ~ 0.056µF