MKV250V-KIT-2-DE Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Capacitor Kits Input Smoothing EMI Elimination
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: CAP KIT CER 10000PF-2.2UF 240PCS, Packaging: Book, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250V, 630V, Capacitance Range: 10000pF ~ 2.2µF, Mounting Type: Surface Mount, MLCC; Through Hole, Quantity: 240 Pieces (24 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: General Purpose, Packages Included: 0805 ~ 2220 (2012 ~ 5750 Metric), Radial.
Інші пропозиції MKV250V-KIT-2-DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKV250V-KIT-2-DE MKV250V-KIT-2-DE Виробник : Murata Electronics Description: CAP KIT CER 10000PF-2.2UF 240PCS
Packaging: Book
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250V, 630V
Capacitance Range: 10000pF ~ 2.2µF