MKV250V-KIT-3-DE
MKV250V-KIT-3-DE Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Capacitor Kits Snubber
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: CAP KIT CER 10000PF-2.2UF 280PCS, Tolerance: ±10%, ±20%, Packaging: Book, Voltage - Rated: 250V, 630V, Capacitance Range: 10000pF ~ 2.2µF, Mounting Type: Surface Mount, MLCC; Through Hole, Quantity: 280 Pieces (28 Values - 10 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: General Purpose, Packages Included: 0805 ~ 2220 (2012 ~ 5750 Metric), Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MKV250V-KIT-3-DE MKV250V-KIT-3-DE Виробник : Murata Electronics Description: CAP KIT CER 10000PF-2.2UF 280PCS
Tolerance: ±10%, ±20%
Packaging: Book
Voltage - Rated: 250V, 630V
Capacitance Range: 10000pF ~ 2.2µF