Продукція > KYOCERA AVX > ML03510R1AAT2A
ML03510R1AAT2A
ML03510R1AAT2A KYOCERA AVX
ML03.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - ML03510R1AAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 0.1 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
Kapazität: 0.1pF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennspannung: 50V
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
hazardous: false
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF
Betriebstemperatur, max.: 125°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: MLO Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03510R1AAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 0.1 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, Kapazität: 0.1pF, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennspannung: 50V, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, hazardous: false, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF, Betriebstemperatur, max.: 125°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: MLO Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03510R1AAT2A ML03510R1AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: CAP CER 0.1PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 pF
на замовлення 1057 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ML03510R1AAT2A ML03510R1AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: KYOCERA AVX - ML03510R1AAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 0.1 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
Kapazität: 0.1pF
rohsCompliant: YES
Nennspannung: 50V
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF
usEccn: EAR99
Produktpalette: MLO Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 700 шт:
Мінімальне замовлення: 15
ML03510R1AAT2A ML03510R1AAT2A Виробник : Kyocera AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.1pF C0G 0603 0 .5pF
Мінімальне замовлення: 6
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 pF