Продукція > KYOCERA AVX > ML03510R4AAT2A
ML03510R4AAT2A
ML03510R4AAT2A KYOCERA AVX
ML03.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.4PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.4 pF
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.4PF 50V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.4 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03510R4AAT2A ML03510R4AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.4pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ML03510R4AAT2A ML03510R4AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: CAP CER 0.4PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.4 pF