Продукція > KYOCERA AVX > ML03510R5AAT2A
ML03510R5AAT2A
ML03510R5AAT2A KYOCERA AVX
ML03.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.5 pF
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03510R5AAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 0.5 pF, 50 V, MLO, ± 0.05pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0.05pF, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Kapazität: 0.5pF, Produktpalette: MLO, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03510R5AAT2A ML03510R5AAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - ML03510R5AAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 0.5 pF, 50 V, MLO, ± 0.05pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0.05pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Kapazität: 0.5pF
Produktpalette: MLO
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0.05pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Kapazität: 0.5pF
Produktpalette: MLO
Nennspannung: 50V
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 23
ML03510R5AAT2A ML03510R5AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.5 pF
Мінімальне замовлення: 7
ML03510R5AAT2A ML03510R5AAT2A Виробник : Kyocera AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.5pF C0G 0603 0 .5pF