Продукція > KYOCERA AVX > ML03510R8AAT2A
ML03510R8AAT2A
ML03510R8AAT2A KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - ML03510R8AAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 0.8 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Kapazität: 0.8pF
Produktpalette: MLO Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03510R8AAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 0.8 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Kapazität: 0.8pF, Produktpalette: MLO Series, productTraceability: No, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03510R8AAT2A ML03510R8AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: CAP CER 0.8PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.8 pF
на замовлення 4844 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ML03510R8AAT2A ML03510R8AAT2A Виробник : Kyocera AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.8pF
Мінімальне замовлення: 7
ML03510R8AAT2A ML03510R8AAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - ML03510R8AAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 0.8 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.05pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.05pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Kapazität: 0.8pF
Produktpalette: MLO Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 360 шт:
Мінімальне замовлення: 15
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.8 pF