Продукція > KYOCERA AVX > ML03511R0BAT2A
ML03511R0BAT2A
ML03511R0BAT2A KYOCERA AVX
ML03.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Capacitance: 1 pF
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03511R0BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 1 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, Kapazität: 1pF, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung: 50V, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, hazardous: false, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF, Betriebstemperatur, max.: 125°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: MLO Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03511R0BAT2A ML03511R0BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: KYOCERA AVX - ML03511R0BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 1 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
Kapazität: 1pF
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung: 50V
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
hazardous: false
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF
Betriebstemperatur, max.: 125°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: MLO Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 903 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322900
Kapazität: 1pF
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung: 50V
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF
usEccn: EAR99
Produktpalette: MLO Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 903 шт:
Мінімальне замовлення: 25
ML03511R0BAT2A ML03511R0BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 1 pF
Мінімальне замовлення: 8
ML03511R0BAT2A ML03511R0BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1pF C0G 0603 0.1 pF
Мінімальне замовлення: 8
ML03511R0BAT2A ML03511R0BAT2A Виробник : AVX ML03-1131285.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1pF