Продукція > KYOCERA AVX > ML03512R2BAT2A
ML03512R2BAT2A
ML03512R2BAT2A KYOCERA AVX
ML03.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Capacitance: 2.2 pF
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03512R2BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 2.2 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322400, Kapazität: 2.2pF, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennspannung: 50V, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, hazardous: false, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0.1pF, Betriebstemperatur, max.: 125°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: MLO Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03512R2BAT2A ML03512R2BAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - ML03512R2BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 2.2 pF, 50 V, MLO, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Kapazität: 2.2pF
Produktpalette: MLO
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 550 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ML03512R2BAT2A ML03512R2BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: KYOCERA AVX - ML03512R2BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 2.2 pF, 50 V, MLO Series, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322400
Kapazität: 2.2pF
rohsCompliant: YES
Nennspannung: 50V
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0.1pF
usEccn: EAR99
Produktpalette: MLO Series
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 260 шт:
Мінімальне замовлення: 36
ML03512R2BAT2A ML03512R2BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 2.2 pF
Мінімальне замовлення: 8
ML03512R2BAT2A ML03512R2BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.2pF C0G 0603 0 .1pF