Продукція > KYOCERA AVX > ML03V10R1AAT2A
ML03V10R1AAT2A
ML03V10R1AAT2A KYOCERA AVX
ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - ML03V10R1AAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, Hi-Q®, 0.1 pF, 250 V, 0603 [Metrisch: 1608], ± 0.05pF
tariffCode: 85322900
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch: 1608]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0.05pF
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: -
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.1pF
Spannung (DC): 250V
Produktpalette: MLO Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2840 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03V10R1AAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, Hi-Q®, 0.1 pF, 250 V, 0603 [Metrisch: 1608], ± 0.05pF, tariffCode: 85322900, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch: 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0.05pF, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: -, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.1pF, Spannung (DC): 250V, Produktpalette: MLO Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V10R1AAT2A ML03V10R1AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 0.1pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
ML03V10R1AAT2A ML03V10R1AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: CAP CER 0.1PF 250V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Capacitance: 0.1 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 0.1 pF