Продукція > KYOCERA AVX > ML03V10R1BAT2A
ML03V10R1BAT2A
ML03V10R1BAT2A KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - ML03V10R1BAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, Hi-Q®, 0.1 pF, 250 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 0.1pF
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0.1pF
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: -
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.1pF
Spannung (DC): 250V
Kondensatoranschlüsse: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 710 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03V10R1BAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, Hi-Q®, 0.1 pF, 250 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 0.1pF, tariffCode: 85322900, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0.1pF, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: -, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.1pF, Spannung (DC): 250V, Produktpalette: MLO Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V10R1BAT2A ML03V10R1BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: KYOCERA AVX - ML03V10R1BAT2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, Hi-Q®, 0.1 pF, 250 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 0.1pF
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0.1pF
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Dielektrikum: -
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.1pF
Spannung (DC): 250V
Kondensatoranschlüsse: SMD
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 710 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
ML03V10R1BAT2A ML03V10R1BAT2A Виробник : AVX ML03-1131285.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.1pF
на замовлення 771 шт:
ML03V10R1BAT2A ML03V10R1BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: CAP CER 0.1PF 250V C0G/NP0 0603
товару немає в наявності