Продукція > KYOCERA AVX > ML03V10R3AAT2A
ML03V10R3AAT2A
ML03V10R3AAT2A KYOCERA AVX
ML03-3165448.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 0.3pF C0G 0603 0.5pF
на замовлення 5179 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.3PF 250V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.029" (0.74mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.3 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V10R3AAT2A ML03V10R3AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: CAP CER 0.3PF 250V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.3 pF
на замовлення 629 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.3 pF