Продукція > AVX > ML03V10R4BAT2A
ML03V10R4BAT2A
ML03V10R4BAT2A AVX
ML03-1131285.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 0.4pF
на замовлення 2750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ML03V10R4BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V10R4BAT2A ML03V10R4BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: CAP CER 0.4PF 250V C0G/NP0 0603
товару немає в наявності