Продукція > KYOCERA AVX > ML03V10R7AAT2A
ML03V10R7AAT2A
ML03V10R7AAT2A Kyocera AVX
ML03-3165448.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 0.7pF C0G 0603 0.5pF
на замовлення 5123 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ML03V10R7AAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V10R7AAT2A ML03V10R7AAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: CAP CER 0.7PF 250V C0G/NP0 0603
товару немає в наявності