Продукція > AVX > ML03V12R2BAT2A
ML03V12R2BAT2A
ML03V12R2BAT2A AVX
ML03-1131285.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 2.2pF
на замовлення 2580 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ML03V12R2BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V12R2BAT2A ML03V12R2BAT2A Виробник : AVX Corporation ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: CAP CER 2.2PF 250V C0G/NP0 0603
товару немає в наявності
ML03V12R2BAT2A ML03V12R2BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 2.2pF