ML03V12R4BAT2A
ML03V12R4BAT2A AVX Corporation
ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.4PF 250V NP0 0603
на замовлення 2455 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 2.4pF.
Інші пропозиції ML03V12R4BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V12R4BAT2A ML03V12R4BAT2A Виробник : AVX ML03-1131285.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 2.4pF
ML03V12R4BAT2A ML03V12R4BAT2A Виробник : AVX Corporation ML0%20Low%20ESR%20Microwave%20Caps.pdf Description: CAP CER 2.4PF 250V NP0 0603
на замовлення 13 шт: