ML03V13R3BAT2A
ML03V13R3BAT2A AVX Corporation
ML03.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3.3PF 250V NP0 0603
на замовлення 2840 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 3.3pF.
Інші пропозиції ML03V13R3BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V13R3BAT2A ML03V13R3BAT2A Виробник : AVX ML03-1131285.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 3.3pF
ML03V13R3BAT2A ML03V13R3BAT2A Виробник : AVX Corporation ML03.pdf Description: CAP CER 3.3PF 250V NP0 0603
на замовлення 13 шт:
товару немає в наявності
ML03V13R3BAT2A ML03V13R3BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 3.3pF