Продукція > KYOCERA AVX > ML03V13R6BAT2A
ML03V13R6BAT2A
ML03V13R6BAT2A KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - ML03V13R6BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 3.6 pF, 250 V, MLO Series, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Kapazität: 3.6pF
Produktpalette: MLO Series
productTraceability: No
Nennspannung: 250V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2064 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03V13R6BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 3.6 pF, 250 V, MLO Series, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Kapazität: 3.6pF, Produktpalette: MLO Series, productTraceability: No, Nennspannung: 250V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V13R6BAT2A ML03V13R6BAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - ML03V13R6BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 3.6 pF, 250 V, MLO Series, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Kapazität: 3.6pF
Produktpalette: MLO Series
productTraceability: No
Nennspannung: 250V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
ML03V13R6BAT2A ML03V13R6BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03-3165448.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 3.6pF C0G 0603 0.1pF
Мінімальне замовлення: 9
ML03V13R6BAT2A ML03V13R6BAT2A Виробник : KYOCERA AVX ML03.pdf Description: CAP CER 3.6PF 250V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.029" (0.74mm)
Capacitance: 3.6 pF