Продукція > KYOCERA AVX > ML03V13R9BAT2A
ML03V13R9BAT2A
ML03V13R9BAT2A KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - ML03V13R9BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 3.9 pF, 250 V, MLO, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Kapazität: 3.9pF
Produktpalette: MLO
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 250V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ML03V13R9BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 3.9 pF, 250 V, MLO, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Kapazität: 3.9pF, Produktpalette: MLO, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 250V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608].
Інші пропозиції ML03V13R9BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ML03V13R9BAT2A ML03V13R9BAT2A Виробник : AVX Corporation ML03.pdf Description: CAP CER 3.9PF 250V NP0 0603
на замовлення 5855 шт:
ML03V13R9BAT2A ML03V13R9BAT2A Виробник : AVX ML03-1131285.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 3.9pF
ML03V13R9BAT2A ML03V13R9BAT2A Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575097-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - ML03V13R9BAT2A - HF-Kondensator, Niedriger ESR, 3.9 pF, 250 V, MLO, ± 0.1pF, 125 °C, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 0.1pF
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Kapazität: 3.9pF
Produktpalette: MLO
Nennspannung: 250V
на замовлення 177 шт: