ML100.109
ML100.109 PULS, LP
1408
Виробник: PULS, LP
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, Conformal Coating, Load Sharing
Size / Dimension: 4.06" L x 2.87" W x 2.95" H (103.0mm x 73.0mm x 75.0mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CSA, EAC, IEC, UL
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: Class I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
AC Voltage - Input: 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, Conformal Coating, Load Sharing, Size / Dimension: 4.06" L x 2.87" W x 2.95" H (103.0mm x 73.0mm x 75.0mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CSA, EAC, IEC, UL, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: Class I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201, AC Voltage - Input: 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC.