MLCE6.5AE3 MICROSEMI
00005264A.pdf
Виробник: MICROSEMI
CASE 1/1500 Watt Low Capicitance transient Voltage Suppressor MLCE6.5
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V, Supplier Device Package: CASE-1, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.22V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MLCE6.5AE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLCE6.5AE3 Виробник : Microchip Technology 00005264A.pdf Description: TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC CASE-1
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.5V
Supplier Device Package: CASE-1
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)