Продукція > TDK CORPORATION > MLD2016S1R5MTD25
MLD2016S1R5MTD25
MLD2016S1R5MTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_power_mld2016_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1A 195 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 195mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1A 195 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 195mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLD2016S1R5MTD25 MLD2016S1R5MTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_mld2016_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1A 195 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
MLD2016S1R5MTD25 MLD2016S1R5MTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_power_mld2016_en.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH .15ohm 1000mA 2016 AEC-Q200