MLF1005A1R2KT
MLF1005A1R2KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 10MA 1.1 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005A1R2KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005A1R2KT MLF1005A1R2KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 10MA 1.1 OHM SMD