Продукція > MLF > MLF1005A1R5K
MLF1005A1R5K
MLF_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MLF1005A1R5K
Description: FIXED IND 1.5UH 10MA 1.3 OHM SMD.
Інші пропозиції MLF1005A1R5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005A1R5K MLF1005A1R5K Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 10MA 1.3 OHM SMD
товару немає в наявності