MLF1005A1R8KT
MLF1005A1R8KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.8UH 10MA 1.55 OHM
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005A1R8KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005A1R8KT MLF1005A1R8KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 10MA 1.55 OHM
товару немає в наявності