MLF1005A2R2KT
MLF1005A2R2KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 10MA 1.8 OHM SMD
на замовлення 4913 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005A2R2KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005A2R2KT MLF1005A2R2KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 10MA 1.8 OHM SMD
товару немає в наявності