MLF1005AR39KT
MLF1005AR39KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 390NH 10MA 600MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 210MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 10 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 10MA 600MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 210MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 10 mA.
Інші пропозиції MLF1005AR39KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005AR39KT MLF1005AR39KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 390NH 10MA 600MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 10 mA
товару немає в наявності
MLF1005AR39KT MLF1005AR39KT Виробник : TDK tdk_tdkcs08559-1.pdf Fixed Inductors 0402 0.39uH 10%