MLF1005AR56KT
MLF1005AR56KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 560NH 10MA 700MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005AR56KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005AR56KT MLF1005AR56KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 560NH 10MA 700MOHM SMD
товару немає в наявності
MLF1005AR56KT MLF1005AR56KT Виробник : TDK tdk_tdkcs08559-1.pdf RF Inductors - SMD 0402 0.56uH 10%