MLF1005AR82KT
MLF1005AR82KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 820NH 10MA 900 MOHM
на замовлення 7038 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005AR82KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005AR82KT MLF1005AR82KT Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlf_en-310274-1207421.pdf Fixed Inductors 0402 0.82uH 10%
MLF1005AR82KT MLF1005AR82KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 820NH 10MA 900 MOHM
товару немає в наявності