MLF1005DR10KT
MLF1005DR10KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 100NH 25MA 600MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 450MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 25 mA
на замовлення 1051 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100NH 25MA 600MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 450MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Інші пропозиції MLF1005DR10KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005DR10KT MLF1005DR10KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 100NH 25MA 600MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 10 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 25 mA
товару немає в наявності
MLF1005DR10KT MLF1005DR10KT Виробник : TDK tdk_tdkcs08559-1.pdf RF Inductors - SMD 0402 0.1uH 10%