MLF1005DR12KT
MLF1005DR12KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 120NH 25MA 700 MOHM
на замовлення 9886 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005DR12KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005DR12KT MLF1005DR12KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 120NH 25MA 700 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MLF1005DR12KT MLF1005DR12KT Виробник : TDK tdk_tdkcs08559-1.pdf RF Inductors - SMD 0402 0.12uH 10%