MLF1005DR18KT
MLF1005DR18KT TDK Corporation
MLF_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 180NH 25MA 900 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції MLF1005DR18KT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLF1005DR18KT MLF1005DR18KT Виробник : TDK Corporation MLF_Series.pdf Description: FIXED IND 180NH 25MA 900 MOHM
товару немає в наявності
MLF1005DR18KT MLF1005DR18KT Виробник : TDK tdk_tdkcs08559-1.pdf RF Inductors - SMD 0402 0.18uH 10%